Telefonický kontakt: 00421 – (0)54 – 474 23 23
Recepcia: +421 – 948 681 682
Bardejovské kúpele 63 | 085 01 Bardejov Mapa
            
<span>Penzión Augustineum</span>

Penzión Augustineum

O penzióne

Novovybudovaný štýlový Penzión AUGUSTINEUM sa nachádza v kúpeľnom mestečku Bardejovské Kúpele približne 150 m od kúpeľnej kolonády s 8 liečivými minerálnymi prameňmi. Penzión je situovaný v krásnom prostredí Čergova a Šariša a nachádza sa len 5 km od mesta Bardejov.

Penzión AUGUSTINEUM pôsobí výnimočne a elegantne a získa si Vás svojou pokojnou atmosférou, ktorú môžete vychutnávať celoročne. Svojou ponukou sa orientuje na malé rodinné oslavy, svadby, relax, oddych pre jednotlivcov, rodiny s deťmi.

Pre firemnú klientelu poskytuje priestory na obchodné stretnutia, školenia a iné spoločenské podujatia. K dispozícií je konferenčná miestnosť s kompletným technickým audiovizuálnym vybavením /dataprojektor, plátno a pod./. V prípade špecifických požiadaviek Vám náš ústretový personál rád vyhovie.

Pre organizované kresťanské skupiny, duchovné spoločenstvá, farské rady, a pod. … ponúkame široké možnosti na kresťansky orientované programy zamerané na duchovný rozvoj, obnovu manželstva a vzťahov v rodine. K dispozícií je privátna kaplnka v priestoroch penziónu s kapacitou do 60 osôb, ktorá je zasvätená sv. Augustínovi.

 

Žiadosť o rezerváciu

V žiadosti o rezerváciu uveďte Vašu predstavu o izbe, počet osôb a všetky otázky ktoré Vás zaujímajú.